Şirketimiz ;  İzmir’de merkezi, İstanbul’da şubesi olan Türkiye’nin Bursa, Adana gibi bir çok şehrinde projelerde çalışmış ve çalışmaya da devam eden; Oyunculuk, Modellik, Menajerlik, Müzik ve organizasyonu ajansıdır.
Türkiye'de, yıllardır sektörü yakından takip eden şirketimizin, her bir çalışanı kendi alanında geniş bilgiye sahip, üniversite düzeyinde eğitim almış, etik değerleri yerleşmiş, işini severek ve bilinçli bir şekilde yapan pozitif kişilerden oluşmaktadır. 
Bu piyasayı çok iyi tanıyan ve sizin isteklerinize cevap verecek, size layık eğitim ve hizmet anlayışının ne olduğunu çok iyi bilen bir ekibe sahip olan ATAKS aynı zamanda da dünyaca ünlü birçok Starı ve Dj’i ülkemize getirerek müzikseverlerle buluşturmaya devam ederken yerli birçok Model’in de Ege Bölgesi resmi menajerliğini yürütmektedir.
Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiği başarılı etkinlikler ile ülkemizin en büyük organizasyon şirketlerinden biridir.
Kuruluşundan beri birçok önemli projeye imza atmıştır.

Türkiye resmi menajerliğini yürütmekte olduğumuz birçok oyuncu, model ve yerli / yabancı sanatçılar ile çalışma imkanımız bulunmaktadır.
Hedefimiz her geçen gün ATAKS bünyesine yeni yetenekler dahil etmektir.

Oyunculuk Ajansı Modellik Ajansı Ve Cast Ajansı
Atak Sırası Sende!

Dizi, sinema, reklam, katalog çekimleri ağırlıklı projelerde yediden yetmişe bu işe gönül vermiş birçok oyuncu ve model adaylarının sektöre yeni yüzler olarak keşfedilmesi, oyunculuk ve modellik kariyerlerinde iyi yerlere gelmesi için hizmet vermekteyiz.

İyi bir tanıtım ile başarıya giden yol, çok çalışmak ve en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarımızı seçmekle başlıyor.

whatsapp