Eğitim almaya uygun görülen oyuncu adaylarımıza oyunculuğa giriş ve kamera önüne geçiş eğitimleri için birbirinden değerli ünlü oyuncularımızın hazırladığı hızlandırılmış programlar ile birçok şehirde yetenekli oyuncular yetiştirilmektedir.

Eğitimlerimiz;
Temel Oyunculuk ve Kamera Önüne geçiş eğitimleri

Bu sektöre hevesli, bu yola çıkmak için yeni başlayan ya da devam etmek isteyen oyuncu ve oyuncu adaylarını birbirinden yetenekli hocalarıyla ses, nefes, diksiyon, kamera önüne geçiş eğitimleri verilmektedir.
Tanıtım videoları ve audition çekimleri gerçekleştirilerek dizi, sinema ve reklam projeleri için sunumlarımıza eklemekteyiz.
Anlaşmalı yapımlarımız ile projelerde yer alma şansını artıyoruz

Workshoplar

Birbirinden değerli sektörlerinin önde gelen sanatçılarımızın; Oyunculuk, Modellik, Müzik gibi alanlarda bilgi birikimlerini ve deneyimlerini aktarmaktadır

Dj Master Eğitimi

Sektöründe başarılı Dj'lerimiz ile gerekli donanımları DJ adaylarımıza uygulamalı olarak vermekteyiz. İzmir'in iyi mekanlarında sahneye çıkma fırsatı sunmaktayız

Modellik Eğitimi

İzmir'in en iyi prodüksiyon ve fotoğraf sanatçısı eşliğinde; duruş, pozlama, yürüyüş gibi teknik bilgileri sunmaktayız. Defile, Katalog çekimleri ve fuarlar gibi bir çok alanda yer almanızı sağlıyoruz

Oyunculuk Eğitimi

Oyunculuğa sıfırdan başlayacak ya da kendini geliştirmek isteyen çocuk ve yetişkin grubunu kapsamaktadır. Oyunculuğu hep yapmak istemiş fakat fırsat bulamamış, hayalleri olan yetenekli adaylar için kendini keşfetme fırsatı olacaktır. En temelden başlayıp temel bilgiler ve doğaçlamalar ile oyunculuk eğitimi ilerlemektedir.

Ses, Nefes, Diksiyon gibi çalışmalar ile kamera karşısından önce gerekli donanımları sağlamaktayız

Kamera Önüne Geçiş Eğitim

Kamera karşısında nasıl rahat oluruz, auditionlarda yapılan en büyük hatalar, oyunculuktaki eksiklerimiz nelerdir? Bunların ele alınacağı program ile sete hazır hale gelinmiş olacaktır.

Online Eğitimler

Birbirinden değerli sektörde başarılı hocalarımız ile hazırlanan program dahilinde bilgisayar ortamında kişisel gelişime yardımcı olmaktadır.

Oyunculuk Ajansı Modellik Ajansı Ve Cast Ajansı
Atak Sırası Sende!

Dizi, sinema, reklam, katalog çekimleri ağırlıklı projelerde yediden yetmişe bu işe gönül vermiş birçok oyuncu ve model adaylarının sektöre yeni yüzler olarak keşfedilmesi, oyunculuk ve modellik kariyerlerinde iyi yerlere gelmesi için hizmet vermekteyiz.

İyi bir tanıtım ile başarıya giden yol, çok çalışmak ve en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarımızı seçmekle başlıyor.

whatsapp