Türk Dedektif Oyuncuları – The Turkish Detective Oyuncu Kadrosu

Türk Dedektif Oyuncuları – The Turkish Detective Oyuncu Kadrosu

Türk Dedektif oyuncuları açıklandı. The Turkish Detective Oyuncu Kadrosunda Haluk Bilginer, Ethan Kai ve Yasemin Allen yer alacak.

Barbara Nadel ve Ben Schieffer’in senarist olarak yer alacağı Türk Dedektif  dizisi toplam 24 kitaptan oluşan Çetin İkmen serisinden uyarlanacak.  The Turkish Detective (Türk Dedektif) dizisi çekimleri mayıs 2022 de Türkiye’de çekilirken dizinin toplamda 8 bölüm olarak çekileceği açıklandı.

The Turkish Detective dizisinin yönetmenliğini ise Niels Arden Oplev üstlenirken dizinin Türki yapımcısı Ay Yapım; Amerikan yapımcısı ise Miramax olacak.

Türk Dedektif Dizisi Konusu: The Turkish Detective dizisinde İstanbul’un eski bir Yahudi mahallesi olan Balat’ta yaşanan bir cinayeti anlatacak. Yahudi bir kadın ırkçı bir cinayete kurban olacak; kadını öldüren her kimse maktulün kanı ile duvara haç çizecek.

Son olarak Disney Plus’ın Türkiye de yayına girmesinden sonra şimdi de Amerikalı bir başka dünya devi Paramount+ platformu Türkiye’de yayına başlayacak. Global olarak çekilecek Türk Dedektif dizisi Paramount+ Türkiye’de Türk Dedektif ismi ile yanına girerken tüm dünya da ise The Turkish Detective ismi ile yanında olacak. Diğer taraftan tüm dünyaya açılmaya başlayan Paramount+’ın çoğu dizi ve filmi Türkiye’de Bein Connect’te yayınlanıyor. Belki de Türk Dedektif  dizisi de Bein Connect ekranlarında yayınlanabilir.

Hemen Başvur

Haluk Bilginer - Çetin İkmen
Çetin İkmen

Haluk Bilginer

Türkiye’nin açık ara en çok tanınan usta oyuncu Türk Dedektif dizisinde de Çetin İkmen karakteri ile başrolde yer alacak. Şuanda Baba dizisi yer alan Haluk Bilginer 1954 İzmir doğumludur.  68 yaşındaki usta oyuncu Haluk Bilginer Ankara Devlet Konservatuvarından mezun olduktan sonra Ezel dizisi ile televizyonların tanınan tiyatro ustalarından olmuştur. Son dönemde dijitale dizi çekmeyi çok seven Haluk Bilginer  Şahsiyet, Masum ve Şeref Bey gibi internet dizisinde yer almıştır. Haluk Bilginer 1.75 m boyunda ve 74 kg ağırlığındadır.

Ethan Kai - Mehmet Süleyman
Mehmet Süleyman

Ethan Kai

Ethan Kai sevilen bir İngiliz oyuncudur. Şuanda 26 yaşında olan Ethan Kai 1996 doğumludur. 70 kg ağırlığında olan Ethan Kai Killing Eve ve Batgirl gibi dünyaca ünlü projelerde yer almayı başarmıştır.

Yasemin Allen - Ayşe Farsakoğlu
Ayşe Farsakoğlu

Yasemin Allen

Londra da dünyaya gelen Yasemin Allen son olarak Erkek Severse isimli dijital dizi de yer almıştır. 10 Temmuz 1989 İngiltere doğumlu olan Yasemin Allen şarkıcı ve oyuncu Suna Yıldızoğlu’nun kızıdır. 18 yaşında oyuncu olmak isteği ile Türkiye’ye gelen ve Müjdat Gezen Konservatuvarı Tiyatrosunda oyunculuk dersleri alan Yasemin Allen Elif  dizisi ile oyunculuğa başlamış ve son dönemde Olağan Şüpheliler, İyi Günde Kötü Günde ve Fi dizilerinde yer almıştır. Yasemin Allen bir dönem Uğur Güven ile aşk yaşamıştır.

whatsapp