Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Başvurusu

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Başvurusu

Sadakatsiz oyunculuk başvuru ve başvuru formu Sadakatsiz dizisi için oyunculuk başvuruları ve oyuncu seçmeleri nasıl yapılır? Sadakatsiz dizisi hangi ajansla çalışıyor? Sadakatsiz dizisi konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler.Sadakatsiz dizisi oyunculuk başvuruları yaparken dikkat edilecek noktalar ve Sadakatsiz dizisi oyuncu ve figüran başvuru başvuru formu? Sadakatsiz dizisi ve oyunculuk başvuruları hakkında tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizler için açıkladık.

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi iki akılda adı bir araya getiren Sadakatsız dizisinin yapımcısı olan Med Yapım üstleniyor. Mevzusu itibari ile büyük bir hayran kitlesine kavuşan dizi için bir çok kişi oyunculuk müracaatının nasıl yapılacağını merak ediyor ve değişik oyunculuk ajanslarına müracaat yapmayı düşünüyor. Siz değerli ziyaretçilerimize önerimiz oyunculuk tecrübeniz olsun ya da olmasın alanında uzman, profesyonel bir ekibe sahip olan Ataks Oyunculuk Ajansı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sadakatsız dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz. Hemen başvur setteki yerini al. Türkiye’nin en güvenilir kurumsal ajansı Ataks Ajans sizleri başvuruya davet ediyor.

Sadakatsiz Dizisi Yapımcısı ve Hangi Ajansla Çalışıyor?

Dizi sektöründeki büyük ve başarılı projeleri ile sektörün doruğundaki şirket Med Yapım bu nitelikli projeyi izleyicilerle buluşturmuştur. Kanal D ekranları için hazırlanan Sadakatsız dizisinde oyuncu olmak ve müracaat yapmak isteyen bir çok birey dizinin hangi ajansla çalıştığını merak etmektedir.Burada yanlış bilenen şey ise Med Yapım oyunculuk başvurusu almadığıdır. Şirket yalnızca dizinin çekimlerini üstlenmektedir. Sadakatsız dizisi için ihtiyaç olan oyuncuları dizinin cast direktörleri yapmakta ve tek bir ajansa bağlı kalınmamaktadır. Dizi için aranan yeni yüzler, figüranlar profesyonel ve sektörde tecrübeli olan Ataks Ajans oyuncularından da seçmektedir.

Sadakatsiz Dizisi için Oyunculuk Başvurusu Yapanların Bilmesi Gerekenler?

  • Oyunculuk alanında gerçekten istekli olmaları birinci önceliğimizdir.
  • 18 yaşından küçükler ailelerinin izni olmadan başvuru yapamazlar. Eğer bilgileri dahilinde başvuru yapıp seçilmiş olsalar bile ne yazık ki başvuruları iptal edilir.
  • Deneyimli/deneyimsiz fark etmeksizin Türkiye’nin her ilinden başvurularınızı kabul ediyoruz.Sayfamızda bulunan başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmanız, fotoğraflarınızın güncel ve yeni çekilmiş olması gerekmektedir.
  • Başvurunuz bize ulaştıktan sonra yoğunluk durumuna bağlı olarak hızlıca değerlendirilip tarafınıza sms ya da whatsapp aracılığı ile dönüş yapılmaktadır.
  • Değerledirme sonuçları olumlu olan kişilerin uygun oldukları ve yapabileceklerini düşündüğümüz roller için sunumları yapılır. Oyunculuk hayalinizin gerçekleşmesindeki ilk adımı atmalarına yardımcı oluyoruz

Hemen Başvur

whatsapp