Ru Dizisi Oyuncuları

Ru Dizisi Oyuncuları

Ru Dizisi 24 Mayıs 2024 Gain platformunda izleyici ile buluşan Ru Dizisi Oyuncuları Burak Berkay Akgül, Meryem Uzerli, Şevval Sam, Emre Karayel, Derya Alabora ve Zafer Algöz olacak. Ru Dizisi Oyuncu kadrosunda bir çok genç isme de yer verilecek. Medyapım’dan Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstleneceği Ru dizisinin yönetmeni i Bahadır Karata olacak.

Gain Ru Dizisi

Ru Dizisi Nerede Çekildi:

Ru dizisi çekimleri İzmir’in güzel ilçesi Urla’da gerçekleşti.

Ru Dizisi Konusu:

Uzer ve kendisinden 10 yaş büyük Reyyan’ın aşk hikayesini anlatacak Ru dizisinde Uzer annesi kanser hastası olan üstün zekalı bir çocuktur. Reyyan ise eşiyle birlikte Ru isimli restoranı işletir. Reyyan Uzer’e aşık olur ve yaş farkına bakmdan Uzer’i çok sever. Hem Uzer hem de Reyyan büyük bir çevre baskısı görse de aşkından vazgeçmeyecek.

Ru dizisi hangi platformda?

24 Mayıs 2024 de Gain platforumunda yayınlanan  Ru Dizisi  Meryem Uzerli'ye Eşlik Edecek Partneri Belli Oldu! Meryem Uzerli canlandırdığı her karakter ile gönüllerimizde taht kurmayı başaran oyunculardan biri haline geldi. Başarıları kadar güzelliğiyle de büyüleyen Uzerli magazin dünyasının da gözde isimleri arasında yer alıyor.

Ru Dizisi ne zaman başlıcak ?

Ru Dizisi 24 Mayıs 2024 Yılında Gain Platformunda yayınlanacak

Ru Dizisi iptal mi oldu ?

Disney için çekilen RU dizisi GAİN’de yayınlanacak.Meryem Uzerli'nin başrolunda oldugu Ru Dizisi 24 Mayıs 2024 Yılında Gain Platformunda yayınlanacak.

Ru Dizisi hangi kanalda ?

Disney için çekilen RU dizisi GAİN’de yayınlanacak.

Ru Dizisi gibi çekilecek yeni projelerimizde yer almak için 

Sizde İzmir Oyunculuk Ajansımıza Başvur Sende Ekranlarda Yerini AL!

 

Hemen Başvur

Burak Berkay Akgül - Uzer
Uzer

Burak Berkay Akgül

Burak Berkay Akgül Ru dizisinde hayat vereceği Uzer karakteri ile bir kez daha dikkatleri üzerine  çekecek. Burak Berkay Akgül ilk kez bir dizi de erkek başrol oyuncusu olacak ve ilk kez Meryem Uzerli gibi bir yıldız ile partner olacaktır. Son olarak Destan dizisinde Kaya Tegin karakteri ile yer alan Burak Berkay Akgül Kırmızı Kamyon dizisi ile yıldızlaşmıştır. 1997 İstanbul doğumlu olan Burak Berkay Akgül İstanbul Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. Akademi 35,5 Sanat Evi Kamera Önü eğitimleri almıştır.

Meryem Uzerli - Reyyan
Reyyan

Meryem Uzerli

Usta oyuncu Meryem Uzerli Ru dizisinde Reyyan karakteri ile yer alacak. Son dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan Meryem Uzerli daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ününü dünyaya duyurmuştur. Babası Türk annesi bir Alman olan Meryem Uzerli oyunculuk eğitimlerini Almanya’da tamamlamıştır. 1983 doğumlu olan Meryem Uzerli 39 yaşındadır. Meryem Uzerli 1.72 cm boyunda ve 58 kg ağırlığındadır.

Emre Karayel - Emir
Emir

Emre Karayel

Emre Karayel Emir karakteri ile Ru oyuncusu olacak. Son olarak Çarkıfelek programında ve Kocaman Ailem dizisinde yer alan Emre Karayel 1972 de Osmaniye doğumludur ve 50 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Emre Karayel özellikle Bir İstanbul Masalı, 1 Erkek 1 Kadın dizileri ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

Şevval Sam - Uzer’in Annesi
Uzer’in Annesi

Şevval Sam

Yasak Elma dizisinin Ender’i^Şevval Sam yaz döneminde Ru oyuncusu olarak sete çıkacak. 1973 İstanbul doğumlu olan Şevval Sam 49 yaşındadır. Sanatçı Leman Sam’ın kızı olan Şevval Sam son dönemde Muhteşem Yüzyıl ve Bodrum Masalı gibi dizilerde yer almıştır.

Zafer Algöz -

Zafer Algöz

Usta oyuncu ve tiyatrocu Zafer Algöz de Ru oyuncu kadrosunda kendine yer buldu.

Derya Alabora -

Derya Alabora

Ah Nerede yaz dizisinde Perihan karakteri ile yer alacak olan Derya Alabora Ru oyuncusu da olacak. 19 Ağustos 1959 İstanbul doğumlu olan Derya Alabora oyuncu Uğur Yücel ile evlidir. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Derya Alabora 1.69 m boyunda ve 64 kilo ağırlığındadır.

Hira Koyuncuoğlu -

Hira Koyuncuoğlu

Hira Koyuncuoğlu da Ru oyuncusu olacak.

Mert Yazıcıoğlu  -

Mert Yazıcıoğlu

Mert Yazıcıoğlu Uzer karakteri ile Ru dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak. 1993 İstanbul doğumlu olan Mert Yazıcıoğlu 29 yaşındadır. İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme fakültesi mezunu olan Mert Yazıcıoğlu ilk olarak Karagül dizisinde hayat verdiği Baran karakteri ile dikkat çekmiştir. Umuda Kelepçe Vurulmaz, Bir Annenin Günahı, Aşk 101 ve Bir Litre Gözyaşı dizilerinde yer alan Mert Yazıcıoğlu 1.77 cm boyunda ve 68 kg ağırlığındadır. Afra Saraçoğlu ile sevgili olan Mert Yazıcıoğlu Ru dizisi senaryosunu çok beğenmiş ancak Afra Saraçoğlu ile dizi de partner olamamıştır.

whatsapp